چسب کاشی

چسب کاشی یک نوع چسب ساختمانی است که برای چسباندن انواع کاشی و سرامیک به سطوح مختلف، از جمله دیوار، کف و سقف، استفاده می شود. این چسب از مواد اولیه مختلفی، مانند سیمان، رزین و افزودنی های مختلف، ساخته شده است و دارای چسبندگی بسیار بالایی است.

چسب درزگیر سرامیک

چسب کاشی برای کاربردهای مختلفی در ساختمان سازی استفاده می شود، از جمله:

  • نصب کاشی و سرامیک در دیوارها
  • نصب کاشی و سرامیک در کف ها
  • نصب کاشی و درزگیر سرامیک
  • چسب ترمیم سرامیک

چسب خمیری

چسب کاشی بر اساس نوع مواد اولیه، به دو دسته اصلی چسب کاشی پودری و چسب کاشی خمیری تقسیم می‌شود. چسب کاشی پودری از سیمان و افزودنی های مختلف ساخته شده است و باید با آب مخلوط شود. چسب کاشی خمیری آماده مصرف است و نیازی به مخلوط کردن با آب ندارد.

تفاوت چسب کاشی پودری و خمیری 

چسب کاشی خمیری  چسب کاشی پودری
آماده به کار است   با آب ترکیب می‌شود.
به صورت مستقیم بر روی سطوح کاشی استفاده می‌شود  پس از مخلوط با آب، کار کاشی سریعا انجام می شود.
زمان بیشتری به کاشی کاران برای تنظیم و ترتیب دهی می‌دهد زمان کمتری برای نصب دارد و بلافاصله باید کاشی نصب شود
در بسته بندی مدت زمان ماندگاری کمتری دارد در بسته بندی مدت زمان نگهداری بیشتری دارد 
مخصوص کاشی کاری دیوار  کاشی کاری دیوار و کف 
معمولا گران تر است  معمولا قیمت مناسب تری دارد 
زمان خشک شدن طولانی‌تر است  زمان خشک شدن سریع تر است
سرعت کار کند تر است  سرعت کار بالا‌تر و سریع‌تر است

قیمت چسب کاشی

قیمت چسب کاشی به عوامل متعددی بستگی دارد. نوع چسب کاشی در قیمت موثر است، چسب‌های کاشی معمولاً به دو دسته تقسیم می‌شوند: چسب‌ پودری (مخلوط با آب) و چسب‌ خمیری(آماده به کار). چسب‌های آماده معمولاً گران‌تر از چسب‌های پودری هستند. برند و کیفیت هم در قیمت گذاری بی تاثیر نیست، برند چسب کاشی و کیفیت آن تأثیر زیادی بر قیمت دارد. معمولاً برندهای معتبر و با کیفیت بالاتر هزینه بیشتری دارند. تعداد سفارش شما که برای پروژه‌ی خود نیاز دارید نیز بر قیمت تأثیر می‌گذارد. معمولاً می‌توانید چسب کاشی به صورت بسته بندی‌های 20 کیلویی از شرکت شیمی کیا تهیه کنید. نوع پروژه که شامل کاشی‌کاری دیوارها، کف‌پوش‌ها یا پروژه‌های خاصی می‌شود، نیاز به انواع مختلفی از چسب کاشی دارد که هر کدام قیمت متفاوتی دارند. قیمت چسب کاشی ممکن است در مناطق جغرافیایی مختلف متغیر باشد. عواملی مانند هزینه حمل و نقل و تقاضا در بازار ممکن است به تغییرات قیمت منجر شوند. در برخی موارد، تخفیفات، پیشنهادات ویژه فروشندگان ممکن است تأثیر داشته باشند و قیمت را کاهش دهند.  

چسب کاشی شیمی کیا

شیمی کیا یکی از تولیدکنندگان معتبر چسب در ایران است. تولید چسب کاشی در شیمی‌کیا با بهترین مواد‌اولیه آلمانی تولید می‌شود. چسب کاشی شیمی کیا از مواد اولیه مرغوب و باکیفیت ساخته شده است و دارای استانداردهای  ملی و بین المللی است. این چسب در بسته بندی های مختلف عرضه می شود.

 

 

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :